Twoje efektywne odchudzanie
z treningiem EMS

Chcesz pozbyć się kilku kilogramów, a może nawet więcej?
Nie masz na to czasu, a dodatkowo nie lubisz chodzić na siłownię?
Twoje dotychczasowe próby schudnięcia spełzły na niczym?

Znamy to.
Rozwiązanie dla Ciebie to Trening EMS!

Na czym polega odchudzanie
z treningiem EMS

Trening EMS to trening podlagający na aktywnej elektrostymulacji mięśni. Jest to nowatorska, ale już znana szerokiemu gronu jej zwolenników, metoda na odchudzanie, ale nie tylko. Metoda ta jest bardzo popularna w kręgach zawodowych piłkarzy czy wyczynowych sportowców. Od lat stosują ją bowiem piłkarze Realu Madryt, jak również sam sprinter Usain Bolt.

Metoda ta należy do najbardziej skutecznych w osiągnięciu oczekiwanych efektów odchudzania, gdyż dzięki aktywnej stymulacji ponad 500 mięśni, przyczynia się do szybkiej i efektywnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Jeden trening EMS trwa tylko 25 minut, ale jest to czas równoważny z dwoma godzinami spędzonymi na żmudnych ćwiczeniach na siłowni.

W czasie 25 minut treningu EMS jesteś w stanie spalić…. nawet 1200 kcal.

Tym niemniej… wciąż powtarzamy, że przy odchudzaniu bardzo ważna jest dieta. Doradzimy, jak się prawidłowo odżywiać, możemy również zapewnić konsultacje z dyplomowanym dietetykiem.

Lipo-Light

Dysponujemy urządzeniem Lipo-Light, które w trakcie 20-minutowej sesji rozgrzewa i rozbija komórki tłuszczowe. Jednocześnie stymuluje wytwarzanie kolagenu oraz elastyny. Lipo-light wykorzystuje światło o długości fali rzędu 635 nm i mocy 350 mW

Efekty zobaczysz bardzo szybko

Już po kilku treningach poczujesz się lepiej! Co do Ci niezbędną motywację do dalszej pracy nad własną sylwetką

CZY WIESZ, ŻE… w wyniku treningu EMS utrata tkanki tłuszczowej następuje szybciej
niż w tradycyjnym treningu siłowym?

Korzyści
Twoje Odchudzanie, czyli co zyskasz z treningiem EMS

Pierwsze efekty

Już po kilku treningach poczujesz, że Twój organizm się "uaktywnia", co znacznie wpłynie na Twoją mobilizację do dalszego działania. My wiemy, że proces odchudzania jest żmudny, ale będziemy Twoim trenerem personalnym i będziemy Cię wspierać i dopingować. Doradzimy także w kwestii diety, która jest kluczowa w odchudzaniu.

Zapisujesz się kiedy chcesz
elastyczne godziny treningów

Możesz zapisać się na dowolną godzinę oraz dzień – 7 dni w tygodniu, wtedy, kiedy Ci to pasuje. Możesz przyjść rano przed pracą, wieczorem po pracy, w weekend. Możesz przyjść z dzieckiem/ dziećmi lub całą rodziną.

Skuteczna metoda na schudnięcie

Wiemy jak bardzo trudny jest proces chudnięcia i jak długi jest czas oczekiwania na pierwsze efekty. W tym przypadku trening EMS to wyjątkowo skuteczna metoda na schudnięcie dla osób zapracowanych i nie dysponujących duża ilością czasu – trening trwa bowiem tylko 25 min, ale w tym czasie jesteś w stanie spalić nawet 1200 kcal.

Dogodna lokalizacja

Jesteśmy blisko, w dobrze skomunikowanym centrum Ursynowa, w okolicach KEN Center (E.Leclerc). Można do nas dojechać metrem (stacja Stokłosy) lub autobusem (najbliższy przystanek: Ursynów Południowy).

Zyskujesz indywidualny
trening

Dobieramy treningi do Twoich potrzeb, pod ciągłym okiem trenera, który na pierwszym darmowym treningu wszystko Ci pokaże i wyjaśni oraz zawsze będzie Ci towarzyszył podczas każdego treningu czuwając nad jego efektywnością i dostosowaniem do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Ty nie musisz nic wiedzieć, robić, ani w żaden sposób przygotowywać się do treningu. My Cię poprowadzimy krok po kroku przez cały proces treningowy, odpowiemy także na wszystkie Twoje pytania.

U nas poczujesz się komfortowo

Nasze studio treningowe to komfortowe i przede wszystkim kameralne warunki. Nikt nie będzie patrzył, ani Cię oceniał. Na naszym treningu EMS jesteś tylko Ty i trener., bowiem w treningu mogą uczestniczyć maksymalnie dwie osoby ćwiczące. Nie musisz obawiać się tłumów obserwatorów, jak to bywa na siłowni. Dodatkowo w naszym studio dysponujemy szatnią, w której się przebierasz, mamy także prysznic, gdzie możesz się odświeżyć po treningu.

Jak zacząć odchudzanie z treningiem EMS

0
Umów się na
pierwszy
trening w dogodnym dla Ciebie terminie
0
Pierwszy trening wraz z profesjonalną konsultacją naszego personalnego trenera
0
Dobór zindywidualizowanego planu treningowego, mający na celu efektywną realizację Twoich założeń
0
Aktywne monitorowanie i śledzenie postępów w dążeniu do osiągnięcia przez Ciebie celu

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące treningu EMS

W trakcie treningu stymulowane są m.in. mięśnie brzucha, klatki piersiowej, pośladków, grzbietu, odcinka lędźwiowego, pleców, ramion czy ud.

Trening EMS pomaga zredukować tkankę tłuszczową - wartość spalonych kalorii, w zależności od intensywności treningu i mocy impulsów, wynosi podczas półgodzinnej sesji nawet ponad 800 kcal!! Trening pobudza do pracy ponad 500 mięśni z 640 istniejących!

Ilość sesji ustalana jest indywidualnie w zależności od kondycji, potrzeb oraz predyspozycji osoby ćwiczącej.

W pierwszych fazach treningu aktywowane są tzw. „oporne” mięśnie głębokie oraz powierzchniowe. Będziesz także spalać więcej kalorii w codziennym życiu, ze względu na zwiększona aktywność mięśni, co przełoży się na wzrost zużycia energii. Przeciętnie, przy stosowaniu treningu EMS co najmniej 2 razy w tygodniu, można schudnąć ok. 0,5-1 kg na tydzień. Ważne jest nie tylko samo zmniejszenie wagi, czy obwodów, ale i zamiana tkanki tłuszczowej w mięśnie.

W naszym klubie dysponujemy profesjonalną wagą, która bada  proporcje masy mięśni, tkanki tłuszczowej, zawartości wody, masę szkieletową oraz kilka innych. Po każdym treningu możemy zatem porównać te parametry.

Pamiętajmy jednak, że odchudzanie wymaga ograniczenia przyjmowanych kalorii!

To zależy - od diety, indywidualnych predyspozycji, metabolizmu i stylu życia, w tym ogólnej aktywności fizycznej. Wiemy, że proces odchudzania jest żmudny, ale dzięki elektrostymulacji skraca się czas oczekiwania na wyniki.

Pierwsze efekty widać już po krótkim czasie (3-4 treningi) - poprawia się samopoczucie, kondycja i dotlenienie organizmu, co znacznie wpływa na mobilizację do dalszego działania.

Dzięki systematycznym treningom następuje redukcja tkanki tłuszczowej i przemiana w mięśnie, poprawa przemiany materii, zmniejszenie cellulitu.

Mamy w klubie wagę, która bada proporcje składu ciała, co pozwala porównać te parametry po każdym treningu.

Trening z elektrostymulacją zmusza mięśnie do intensywnej pracy, jest zatem świetny dla osób, którym trudno zmotywować się do rozpoczęcia pracy nad swoją sylwetką i kondycją. Jego rezultaty są widoczne w krótkim czasie, choćby dzięki poprawie kondycji i samopoczuciaMożemy zacząć od próbnego, darmowego treningu EMS. Nasz trener poprowadzi Cię przez cały trening, zobaczysz zatem, jak to wygląda, na jakiej zasadzie działa i przekonasz się, że zmiany są możliwe.

Metoda ta jest już bardzo popularna w kręgach zawodowych piłkarzy i sportowców wyczynowych. Korzystają z niej piłkarze Realu Madryt, pięściarze (bracia Kliczko) czy astronauci szkoleni przez NASA.

Kluby EMS działają już na szeroką skalę m.in. w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W Polsce również zyskują na popularności.

Ilość sesji ustalana jest indywidualnie w zależności od kondycji, potrzeb oraz aktualnych predyspozycji.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to nowość na rynku. Dlatego zanim zaczniesz na pierwszym darmowym treningu, wszystko szczegółowo wyjaśnimy i opowiemy. Przystępując już do pierwszego treningu będziesz wiedzieć na czym to polega, jak będzie to wyglądać i nic nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Zapewnienie komfortu naszym Klientom jest dla nas priorytetem.

Nasi profesjonalni trenerzy dysponują szeroką wiedzą na temat treningów z elektrostymulacją i są po to aby tę wiedzę przekazywać Klientom. Opowiemy o treningu, realnych efektach, oczekiwaniach i przeciwwskazaniach. Wyczerpująco odpowiemy na wszystkie pytania.

Trener personalny poprowadzi ćwiczącego przez cały proces treningu. Dostosuje także intensywność ćwiczeń do indywidualnych możliwości i celów treningowych.

Trening EMS w żaden sposób nie wyklucza normalnej aktywności fizycznej. Wręcz przeciwnie. Zaleca się kontynuowanie treningu EMS oraz klasycznej metody aktywności, jak jogging, jazda na rowerze, pływanie, czy fitness. Da to efekt synergii, który zdecydowanie przyspieszy i utrwali wyniki treningu EMS.

Zachęcamy do tego, aby trening EMS był połączony z tradycyjną aktywnością fizyczną, co jeszcze bardziej skróci czas oczekiwania na efekty.

Ceny względem czasu uzyskania widocznych wyników treningu EMS nie są wysokie. Dodatkowo oferujemy trening próbny, aby mogli się Państwo przekonać, jak wygląda i na jakiej zasadzie działa trening z elektrostymulacją. Dlatego u nas będziesz czuć się komfortowo i nic nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Ponieważ efekty treningu z elektrostymulacją widoczne są po kilku sesjach, oferujemy specjalną promocję: darmowy trening próbny, jak również 2 kolejne treningi w cenie -50%. W cenę treningu wliczone jest wypożyczenie kostiumu do ćwiczeń oraz wsparcie trenera osobistego.

W naszym klubie doradzimy także, jak się zdrowo odżywiać i unikać częstych błędów kulinarnych.

W celu podnoszenia jakości naszych usług, pracujemy nad wprowadzeniem konsultacji z dietetykiem w naszym klubie ElectroGym-Fit.

Jak każdy trening. również i ten z elektrostymulacją ma swoje ograniczeni. Są nimi np. ciąża, przebyty zawał, wszczepiony rozrusznik serca, implanty.

Dlatego też jeszcze przed pierwszym treningiem przeprowadzamy z Klientem  szczegółowy wywiad oraz poinformujemy o przeciwwskazaniach, aby mieć pewność iż trening będzie bezpieczny i efektywny.

W trakcie treningu monitorowane są parametry organizmu Klienta, a nad przebiegiem procesu  przez cały czas czuwa wykwalifikowany trener personalny, który tłumaczy to, co się dzieje na bieżąco i co będzie się działo za chwilę.

Prąd w urządzeniach do elektrostymulacji jest niskonapięciowy, zgodny z naturalnymi parametrami prądów w organizmie ludzkim i całkowicie niegroźny. Nasze urządzenia są atestowane i w 100% bezpieczne. Dodatkowo bardzo dbamy o ich wysoką jakość działania, dlatego też są one regularnie poddawane przeglądom.

W Niemczech, Austrii i Szwajcarii taka metoda treningu jest wykorzystywana bardzo powszechnie, właśnie ze względu na jej bezpieczeństwo i efektywność.

Połączenie treningu EMS z własną aktywnością fizyczną (np. jogging, rower, pływanie, tradycyjne ćwiczenia na siłowni/ fitness czy taniec) oraz świadomym odżywianiem się przyspiesza, wzmacnia i utrwala efekty EMS.

Warto także odżywiać się zdrowo, unikać produktów tuczących (zwłaszcza alkoholu i słodyczy) i wysokoprzetworzonej żywności.

Trening EMS pomaga schudnąć, jeżeli jednak zastosujemy kilka metod naraz, schudniemy znacznie szybciej i, co ważne, te efekty będą długotrwałe.

Efekty treningu EMS są długotrwałe, dzięki temu że pobudzają cały organizm, w tym metabolizm. Objawia się to m.in. brakiem efektu jo-jo, który występuje często po zaprzestaniu tradycyjnej aktywności fizycznej czy zrezygnowaniu z diety.

Elektrostymulacja na tyle pobudza organizm, że sam nie dopuszcza do ponownego rozleniwienia się i wzrostu wagi.

Tym niemniej, jak zwykle wskazany jest umiar i świadomość w odżywianiu się.

Tak, jak najbardziej. U kobiet często występują miejscowe problemy z sylwetką – tłuszcz „lubi” się odkładać w okolicach brzucha, bioder i ud, pozostawiając stosunkowo szczupłe ramiona czy łydki. Oczywiście, może być też odwrotnie.

EMS redukuje tkankę tłuszczową tam, gdzie ona występuje. Trening z elektrostymulacją wpływa pozytywnie na całe ciało, tym niemniej jest możliwość koncentracji na tych miejscach, na których odchudzeniu zależy nam najbardziej.

 Zalecamy w takich sytuacjach wykonać zabieg miejscowego rozbijania tłuszczu urządzeniem „Lipo-Light”, którego 8 elektrod podczerwonych możemy dowolnie rozmieścić na w pożądanych miejscach na ciele.

Kostium z elektrodami jest niezbędnym elementem przy treningu EMS. Zakłada się go na specjalną bieliznę. Kostium nie dotyka skóry ćwiczącego.

Wiemy, jak ważne jest zachowanie higieny, w związku z tym bielizna jest regularnie prana przy użyciu specjalnych detergentów w wysokiej temperaturze, co powoduje, iż materiał ubraniowy jest „sterylny”.

Jest także możliwość zakupienia na własność owej bielizny. Koszt zakupu wynosi 148zł.

Korzystając jednak z bielizny klubowej, mają Państwo gwarancję, że bielizna za każdym razem jest całkowicie czysta.

Dodatkowo w naszym klubie do dyspozycji klientów jest prysznic, z którego można skorzystać. po treningu

Wskazane jest wzięcie ze sobą na trening tylko osobistej bielizny (majtek, dla Pań – stanika sportowego) na zmianę. Wynika to z faktu, że przed treningiem lekko zwilżamy kostium wodą, zatem osobista bielizna może być po treningu wilgotna.

Zapewniamy naszym Klientom zawsze świeżą i czystą bieliznę i kombinezon do ćwiczeń.

Nie są potrzebne nawet buty na zmianę – zapewniamy jednorazowe kapcie, można poza tym ćwiczyć w skarpetach.

Trening EMS jest idealny dla tych, którym brakuje czasu. Jednorazowy 25-30 minutowy trening daje efekty porównywalne z dwugodzinnym treningiem na siłowni.

W trakcie treningu z elektrostymulacją można spalić nawet do 1200 kalorii, nie wkładając w to wysiłku własnego.

W trakcie treningu EMS aktywowane jest ponad 500 mięśni, zarówno powierzchownych, jak i głębokich:  m.in. mięśnie brzucha, klatki piersiowej, pośladków, grzbietu, ramion, pleców oraz ud.

Tak jak każdy trening, tak i trening EMS ma swoje ograniczenia. Są nimi np. ciąża, przebyty zawał, wszczepiony rozrusznik serca, czy implanty.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, przed pierwszym treningiem zapoznajemy Klientów z listą przeciwskazań do treningu EMS. W trakcie treningu monitorowane są parametry organizmu Klienta, a nad przebiegiem procesu  przez cały czas czuwa wykwalifikowany trener personalny, który tłumaczy Klientowi to, co się dzieje w danej chwili i co będzie się działo za chwilę.

Promocja!

Tylko teraz wypróbuj i zapisz się na pierwszy trening EMS. Zobacz na czym polega, jak wygląda i przekonaj się o jego skuteczności a my damy dodatkowe treningi!

Pierwszy trening próbny

tylko 40 zł!

Dysponujemy kostiumami w szerokiej gamie rozmiarów!

od S do XXXXL

Przykładowy cennik planów treningowych (pełny na stronie głównej)

1 trening
SINGLE

120

4 treningi
MINI

440 zł / miesiąc

oszczędzasz 40 zł!

6 treningów
SMART

650 zł / miesiąc

oszczędzasz 70 zł!

8 + 1 trening
OPTI

860 zł / 45 dni

oszczędzasz 220 zł!

8+8 treningów
TOWARZYSKI
(dla 2 osób)

1220 zł / miesiąc

Druga osoba -60%!!!

Oszczędzacie 500 zł!

Rekomendacje

Pracuję jako księgowa i dużo siedzę. Nie zawsze mam czas i motywację do normalnych treningów. Byłam ciekawa tej metody, ale też sceptyczna. Trening EMS jest świetny dla ludzi takich jak ja: którzy nie mają czasu i oczekują szybkich efektów. Miałam już 10 treningów i jestem pod wrażeniem tego, w jaki sposób trener wszystko tłumaczy. Jest obecny cały czas przy treningu, ja nie muszę nic wiedzieć ani o nic się martwić

Alicja Smolińska

Przyszedłem do ElectroGym-Fit, bo czułem, że trochę się „zapuściłem”. Siedzący tryb życia nie sprzyja ani sylwetce, ani kondycji. Na razie miałem 4 treningi i przyznam, że naprawdę czuję się lepiej. Udało mi się trochę schudnąć i myślę, ze będę kontynuował treningi

Artur P.