Twoje efektywne nabranie masy mięśniowej z treningiem EMS

Ćwiczysz na siłowni, ale nie widzisz zadowalających efektów?
Chcesz nabrać masy mięśniowej, ale brak Ci czasu i cierpliwości w chodzeniu na treningi?
Jest na to sposób.
Rozwiązanie to trening EMS!

Na czym polega zwiększenie masy mięśniowej przez trening EMS

Trening EMS oddziałuje na  400 do 500 mięśni z 640 istniejących.  Pobudzając je do wysiłku, w konsekwencji powoduje zwiększanie ich masy. Elektrostymulacja EMS i elektroaktywacja EMA aktywuje zarówno mięśnie głębokie jak i powierzchniowe. Wzmacnia  ścięgna i wspomaga odbudowę tkanki łącznej. Optymalne efekty osiąga się przy dobrze zbilansowanej diecie – warto zwrócić uwagę na posiłek spożywany bezpośrednio przed treningiem. Powinien być lekkostrawny, niewzdymający oraz niskobiałkowy Po treningu warto uzupełnić elektrolity oraz białko np. porcją odżywki wysokobiałkowej (oferujemy w naszym klubie), która zmaksymalizuje syntezę białek w mięśniach.

Trening EMS jest też idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnie trenujących na siłowni czy uprawiający inną aktywność fizyczną. Trening EMS pozwola na przekroczenie bariery tzw. „zastoju”, a zatem  przyspieszy osiągniecie wyraźnych efektów w nabieraniu masy mięśniowej.

CZY WIESZ, ŻE... na treningu EMS przyrost masy mięśniowej jest znacznie szybszy niż w przypadku tradycyjnej siłowni?

Na treningu EMS nie ma ryzyka kontuzji. Trening EMS nie obciąża stawów

Korzyści
Zobacz, co zyskasz z treningiem EMS

Zapisujesz się kiedy chcesz
elastyczne godziny treningów

Możesz zapisać się na dowolną godzinę oraz dzień – 7 dni w tygodniu, wtedy, kiedy Ci to pasuje. Możesz przyjść rano przed pracą, wieczorem po pracy, w weekend. Możesz przyjść z dzieckiem/ dziećmi lub całą rodziną.

Zwiększa efekty u osób ćwiczących

Dotychczasowy czas spędzony na siłowni również i teraz zaprocentuje! Jeśli trenujesz, to efekty treningu EMS znacznie wzmocnią i przyspieszą osiągniecie wyraźnych efektów.

Indywidualny trening

Dobrany do twoich potrzeb, pod ciągłym okiem trenera, który na treningu wszystko Ci pokaże i wyjaśni oraz zawsze będzie Ci towarzyszył podczas każdego treningu czuwając nad jego efektywnością i dostosowaniem do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Dogodna lokalizacja

Jesteśmy blisko, w dobrze skomunikowanym centrum Ursynowa, w okolicach KEN Center (E.Leclerc). Można do nas dojechać metrem (stacja Stokłosy) lub autobusem (najbliższy przystanek: Ursynów Południowy).

Zwmacnianie i rozwój określonych partii mięśni

Trening EMS może być przeprowadzony na wybrane partie mięśni, na których wzroście najbardziej Ci zależy.

Efekty w krótkim czasie

Pierwsze efekty w postaci przyrostu masy mięśniowej można zobaczyć już po kilku treningach.

Kameralne i komfortowe warunki

Dysponujemy szatnią, w której się przebierasz, mamy także prysznic, gdzie możesz się umyć po treningu.

Jak zacząć trening EMS

0
Umów się na
pierwszy
trening w dogodnym dla Ciebie terminie
0
Pierwszy trening wraz z profesjonalną konsultacją naszego personalnego trenera
0
Dobór zindywidualizowanego planu treningowego, mający na celu efektywną realizację Twoich założeń
0
Aktywne monitorowanie i śledzenie postępów w dążeniu do osiągnięcia przez Ciebie celu

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące treningu EMS

Efekt zależy od intensywności ćwiczeń.  Wystarczy kilka 25-minutowych treningów EMS, by zauważyć różnicę. Budowa masy mięśniowej trwa, ale elektrostymulacja bardzo ją przyspiesza. W naszym klubie dysponujemy profesjonalną wagą, która bada skład ciała – proporcje masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej. Możemy zatem porównać te parametry (zaleca się ważenie po każdych 4 treningach).

Aby zbudować masę mięśniową trzeba na „tradycyjnej” siłowni ćwiczyć intensywnie przez kilka miesięcy a nawet lat. W treningu EMS jest podobnie, jednak pierwsze efekty widać znacznie szybciej. Dodatkowo, jeśli połączymy trening EMS z prawidłowym odżywianiem oraz własną aktywnością fizyczną, efekty ulegną zwielokrotnieniu i utrwaleniu.

W trakcie treningu EMS aktywowane jest ponad 500 mięśni, zarówno powierzchownych, jak i głębokich:  m.in. mięśnie brzucha, klatki piersiowej, pośladków, ramion, pleców oraz ud.

Możemy budować masę mięśniową na całym ciele, bądź skupić się na poszczególnych partiach, które szczególnie wymagają uwagi (np. „słabe” ramiona).

Urządzenia do elektrostymulacji mogą wygenerować ponad 100 razy więcej skurczów mięśni porównaniu do konwencjonalnego treningu personalnego.

Trening EMS jednocześnie oddziałuje na mięśnie głębokie, jednocześnie technologia EMA aktywuje te „oporne”  i zwiększa ich masę. Bardzo ważne jest to, że po treningu EMS organizm jest dotleniony, a cały proces zwiększa wydajność treningową. Oczywiście, trwałość tych efektów zależy w dużej mierze od trybu życia.

Podczas treningu ważne jest, by trener personalny miał kontrolę nad każdą grupą mięśni i dostosowywał intensywność ćwiczeń do indywidualnych możliwości i celów treningowych.

Trening EMS jest wskazany również w przypadku regeneracji po kontuzji.

Urządzenie AmpliTrain zastępuje wolne ciężary oraz maszyny do ćwiczeń na siłowni. Mamy możliwość bardziej intensywnego ćwiczenia poszczególnych partii mięśni oraz np. prawej lub lewej strony, w zależności od potrzeb.

W przypadku wątpliwości, zalecamy poradzić się lekarza ortopedy.

Trening EMS można stosować maksymalnie 3 razy w tygodniu – zaleca się przerwę  co najmniej 1 dnia na regenerację. Można też ćwiczyć 1-2 razy w tygodniu, ale im częściej ćwiczymy, tym szybciej osiągamy założone cele, a wyniki są trwalsze.

W przypadku osób zaawansowanych, które już jakiś czas trenują z EMS, nie ma przeciwwskazań nawet do codziennego trenowania z elektrostymulacją. Ważne jednak, aby organizm przyzwyczaił się do tej metody ćwiczeń.

Masa mięśniowa będzie rosła, zatem, żeby dostarczyć jej budulca, warto w sposób świadomy sięgnąć po suplementy. Wskazane by było np. po każdym treningu wypicie wysokobiałkowej odżywki w postaci koktajlu, który można kupić u nas na miejscu.

Prąd w urządzeniach do elektrostymulacji jest niskonapięciowy, zgodny z naturalnymi parametrami prądów w organizmie ludzkim i całkowicie niegroźny. Nasze urządzenia są atestowane i w 100% bezpieczne. Dodatkowo bardzo dbamy o ich wysoką jakość działania, dlatego też są one regularnie poddawane przeglądom.

W Niemczech, Austrii i Szwajcarii taka metoda treningu jest wykorzystywana bardzo powszechnie, właśnie ze względu na jej bezpieczeństwo i efektywność.

W przypadku budowania masy mięśniowej zwykle następuje moment, w którym mięsień więcej już „nie chce” urosnąć. Trening EMS/ EMA aktywuje oporne mięśnie. Dzięki temu pomaga przekroczyć granicę wzrostu, której nie można pokonać na tradycyjnej siłowni.

Podczas treningu ważne jest, by trener personalny miał kontrolę nad każdą grupą mięśni i dostosowywał intensywność ćwiczeń do indywidualnych możliwości i celów treningowych.

Trening EMS jest bezbolesny. Jednak towarzyszą mu specyficzne odczucia, związane ze stymulacją mięśni.

Podczas treningu możesz czuć np. mrowienie, czy nacisk, podobny do tego jak przy masażu, wykonywanego przez fizjoterapeutę. Intensywność odczuwania zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu.

Natomiast zdarza się, że po treningu czujemy „zakwasy”, podobnie jak po tradycyjnym treningu na siłowni.

Nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Zalecamy jednak, aby nie przychodzić na trening EMS bezpośrednio po obfitym posiłku. Trening polega na stymulacji mięśni np. brzucha i z pełnym żołądkiem możemy odczuwać dyskomfort – podobnie jak w przypadku każdego treningu.

Natomiast po treningu z elektrostymulacją wskazane jest dostarczenie organizmowi porcji dobrze przyswajalnego białka, np. wypicie koktajlu proteinowego (również w ofercie klubu).

Wskazane jest wzięcie ze sobą na trening tylko osobistej bielizny (majtek, dla Pań – stanika sportowego) na zmianę. Wynika to z faktu, że przed treningiem lekko zwilżamy kostium wodą, zatem osobista bielizna może być po treningu wilgotna.

Zapewniamy naszym Klientom zawsze świeżą i czystą bieliznę i kombinezon do ćwiczeń.

Nie są potrzebne nawet buty na zmianę – zapewniamy jednorazowe kapcie, można poza tym ćwiczyć w skarpetach.

Trening EMS jest idealny dla tych, którym brakuje czasu. Jednorazowy trening trwa 25-30 minut.

Tak jak każdy trening, tak i trening EMS ma swoje ograniczenia. Są nimi np. ciąża, przebyty zawał, wszczepiony rozrusznik serca, czy implanty.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, przed pierwszym treningiem zapoznajemy Klientów z listą przeciwskazań do treningu EMS.

W trakcie treningu monitorowane są parametry organizmu Klienta, a nad przebiegiem procesu  przez cały czas czuwa wykwalifikowany trener personalny, który tłumaczy Klientowi to, co się dzieje w danej chwili i co będzie się działo za chwilę.

Ceny względem czasu uzyskania widocznych wyników treningu EMS nie są wysokie. Dodatkowo oferujemy trening próbny, aby mogli się Państwo przekonać, jak wygląda i na jakiej zasadzie działa trening z elektrostymulacją. Dlatego u nas będziesz czuć się komfortowo i nic nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Ponieważ efekty treningu z elektrostymulacją widoczne są po kilku sesjach, oferujemy specjalną promocję: darmowy trening próbny, jak również 2 kolejne treningi w cenie -50%. W cenę treningu wliczone jest wypożyczenie kostiumu do ćwiczeń oraz wsparcie trenera osobistego.

Promocja!

Tylko teraz wypróbuj i zapisz się na pierwszy trening EMS. Zobacz na czym polega, jak wygląda i przekonaj się o jego skuteczności a my dajemy dodatkowe treningi!

Pierwszy trening próbny

tylko 40 zł!

Dysponujemy kostiumami w szerokiej gamie rozmiarów!

Od S do XXXXL

Przykładowy cennik planów treningowych (pełny na stronie głównej)

1 trening
SINGLE

120

4 treningi
MINI

440 zł / miesiąc

oszczędzasz 40 zł!

6 treningów
SMART

650 zł / miesiąc

oszczędzasz 70 zł!

8 + 1 trening
OPTI

860 zł / 45 dni miesiąc

oszczędzasz 220 zł!

8+8 treningów
TOWARZYSKI
(dla 2 osób)

1220 zł / miesiąc

Druga osoba -60%!!!

Oszczędzacie 500 zł!

Rekomendacje

Pracuję jako księgowa i dużo siedzę. Nie zawsze mam czas i motywację do normalnych treningów. Byłam ciekawa tej metody, ale też sceptyczna. Trening EMS jest świetny dla ludzi takich jak ja: którzy nie mają czasu i oczekują szybkich efektów. Miałam już 10 treningów i jestem pod wrażeniem tego, w jaki sposób trener wszystko tłumaczy. Jest obecny cały czas przy treningu, ja nie muszę nic wiedzieć ani o nic się martwić

Alicja Smolińska

Przyszedłem do ElectroGym-Fit, bo czułem, że trochę się „zapuściłem”. Siedzący tryb życia nie sprzyja ani sylwetce, ani kondycji. Na razie miałem 4 treningi i przyznam, że naprawdę czuję się lepiej. Udało mi się trochę schudnąć i myślę, ze będę kontynuował treningi

Artur P.