Twoja jędrna skóra bez cellulitu?
To możliwe z treningiem EMS

Twoja skóra nie jest w najlepszej kondycji, nie jest jędrna i elastyczna jak kiedyś?
Zmagasz się z cellulitem, a dotychczas stosowane masaże i kremy nie pomogły?

Nie poddawaj się! Jest na to efektywne rozwiązanie!
Postaw na trening EMS i znów poczuj się dobrze w swoim ciele

Na czym polega ujędrnianie
z treningiem EMS

Trening EMS działa poprzez elektrostymulację mięśni oraz tkanki łącznej, co pozwala w szybki i efektywny sposób ujędrnić zwiotczałą skórę (np. po ciąży lub odchudzaniu). Pomaga również szybko i skutecznie pozbyć  się cellulitu dzięki redukcji tkanki tłuszczowej i usunięcie nadmiaru wody z tkanek podskórnych. Elektrostymulacja jednocześnie pobudza powstawanie kolagenu, który wypełnia przestrzenie pozostałe po zredukowanej tkance tłuszczowej.

Dzięki temu następuje wyrównanie tkanek podskórnych i wygładzenie skóry.

Wiemy, jak ważne jest dobre samopoczucie, którego składnikiem jest dobry wygląd i, przede wszystkim, akceptacja własnego ciała. Osiągnięcie takiego efektu z pomocą treningów EMS jest znacznie łatwiejsze, niż to sobie wyobrażasz.

Postaw na jędrną skórę i akceptację własnego ciała – postaw na trening EMS

Zabiegi na cellulit Warszawa Ursynów

CZY WIESZ, ŻE... trening EMS to szybki i efektywny sposób na pozbycie się cellulitu?

Korzyści
Zobacz, co zyskasz z treningiem EMS

U nas poczujesz się komfortowo

Nasze studio treningowe to komfortowe i przede wszystkim kameralne warunki. Nikt nie będzie patrzył, ani Cię oceniał. Na naszym treningu EMS jesteś tylko Ty i trener, bowiem w treningu mogą uczestniczyć maksymalnie dwie osoby ćwiczące. Nie musisz obawiać się tłumów obserwatorów, jak to bywa na siłowni. Dodatkowo, w naszym studio dysponujemy szatnią, w której się przebierasz, mamy także prysznic, gdzie możesz się odświeżyć po treningu.

Efekty w krótkim czasie

Efekty, które zobaczysz na swojej skórze już po krótkim czasie (3-4 treningi i będziesz widzieć, że wszystko zmierza w dobrym kierunku), co znacznie wpłynie na Twoja mobilizację do dalszego działania.

Dogodna lokalizacja

Jesteśmy blisko, w dobrze skomunikowanym centrum Ursynowa, w okolicach KEN Center (E.Leclerc). Można do nas dojechać metrem (stacja Stokłosy) lub autobusem (najbliższy przystanek: Ursynów Południowy).

Elastyczne godziny treningów

Możesz zapisać się na dowolną godzinę oraz dzień – 7 dni w tygodniu, wtedy, kiedy Ci to pasuje. Możesz przyjść rano przed pracą, wieczorem po pracy, w weekend. Możesz przyjść z dzieckiem/ dziećmi lub całą rodziną.

Indywidualny trening

Dobrany do twoich potrzeb, pod stałym nadzorem trenera, który na treningu wszystko Ci pokaże i wyjaśni. Instruktor będzie Ci stale towarzyszył podczas treningu, czuwając nad jego efektywnością i dostosowaniem parametrów do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jak zacząć trening EMS

0
Umów się na
pierwszy
trening w dogodnym dla Ciebie terminie
0
Pierwszy trening wraz z profesjonalną konsultacją naszego personalnego trenera
0
Dobór zindywidualizowanego planu treningowego, mający na celu efektywną realizację Twoich założeń
0
Aktywne monitorowanie i śledzenie postępów w dążeniu do osiągnięcia przez Ciebie celu

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące treningu EMS

Urządzenie AmpliTrain posiada specjalny program antycellulitowy, który powoduje rozluźnienie tkanki tłuszczowej. Wymusza usuwanie nadmiaru wody spod skóry, przez rozrzedzenie „opornych” skupisk komórek tłuszczowych. Stymuluje także produkcję kolagenu, który wypełnia przestrzenie pozostałe po zredukowanej tkance tłuszczowej.

Dzięki temu następuje wyrównanie tkanek podskórnych i wygładzenie skóry.

Skóra po dużym rozciągnięciu bardzo powoli się zwiera. Trening EMS posiada specjalny program – ujędrnianie – który odpowiada za przywracanie jędrności skóry, również po redukcji tkanki tłuszczu, np. po porodzie bądź intensywnym schudnięciu.

Trening EMS działa na mięśnie i skórę w ten sposób, że poprawia krążenie krwi oraz koloryt skóry, pozytywnie oddziałując na metabolizm i spalanie tłuszczu. Efektem są pięknie wyrzeźbione mięśnie i pozbawiona cellulitu skóra.

W przypadku dużego, zaawansowanego cellulitu zalecamy dodatkowo rozcieranie mechanicznie przy użyciu wałków, masażerów ręcznych (rolowanie) aby wzmocnić efekty treningu EMS.

Program Limfodrenaż usuwa z organizmu wodę, która gromadzi się pod skórą, przez co skóra nie jest gładka. Trening wymusza usuwanie nadmiaru wody spod skóry, przez rozrzedzenie „opornych” skupisk komórek tłuszczowych. Stymuluje także produkcję kolagenu, który wypełnia przestrzenie pozostałe po zredukowanej tkance tłuszczowej.

Dzięki temu następuje wyrównanie tkanek podskórnych i wygładzenie skóry.

Prąd w urządzeniach do elektrostymulacji jest niskonapięciowy, zgodny z naturalnymi parametrami prądów w organizmie ludzkim i całkowicie niegroźny. Nasze urządzenia są atestowane i w 100% bezpieczne. Dodatkowo bardzo dbamy o ich wysoką jakość działania, dlatego też są one regularnie poddawane przeglądom.

W Niemczech, Austrii i Szwajcarii taka metoda treningu jest wykorzystywana bardzo powszechnie, właśnie ze względu na jej bezpieczeństwo i efektywność.

Trening EMS jest bezbolesny. Jednak towarzyszą mu specyficzne odczucia, związane ze stymulacją mięśni.

Podczas treningu możesz czuć np. mrowienie, czy nacisk, podobny do tego jak przy masażu, wykonywanego przez fizjoterapeutę. Intensywność odczuwania zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu.

Natomiast zdarza się, że po treningu czujemy „zakwasy”, podobnie jak po tradycyjnym treningu na siłowni.

Nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Zalecamy jednak, aby nie przychodzić na trening EMS bezpośrednio po obfitym posiłku. Trening polega na stymulacji mięśni np. brzucha i z pełnym żołądkiem możemy odczuwać dyskomfort – podobnie jak w przypadku każdego treningu.

Natomiast po treningu z elektrostymulacją wskazane jest dostarczenie organizmowi porcji dobrze przyswajalnego białka, np. wypicie koktajlu proteinowego (również w ofercie klubu).

Wskazane jest wzięcie ze sobą na trening tylko osobistej bielizny (majtek, dla Pań – stanika sportowego) na zmianę. Wynika to z faktu, że przed treningiem lekko zwilżamy kostium wodą, zatem osobista bielizna może być po treningu wilgotna.

Zapewniamy naszym Klientom zawsze świeżą i czystą bieliznę i kombinezon do ćwiczeń.

Nie są potrzebne nawet buty na zmianę – zapewniamy jednorazowe kapcie, można poza tym ćwiczyć w skarpetach.

Trening EMS jest idealny dla tych, którym brakuje czasu. Jednorazowy trening trwa 25-30 minut.

Tak jak każdy trening, tak i trening EMS ma swoje ograniczenia. Są nimi np. ciąża, przebyty zawał, wszczepiony rozrusznik serca, czy implanty.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, przed pierwszym treningiem zapoznajemy Klientów z listą przeciwskazań do treningu EMS.

W trakcie treningu monitorowane są parametry organizmu Klienta, a nad przebiegiem procesu  przez cały czas czuwa wykwalifikowany trener personalny, który tłumaczy Klientowi to, co się dzieje w danej chwili i co będzie się działo za chwilę.

Ceny względem czasu uzyskania widocznych wyników treningu EMS nie są wysokie. Dodatkowo oferujemy trening próbny, aby mogli się Państwo przekonać, jak wygląda i na jakiej zasadzie działa trening z elektrostymulacją. Dlatego u nas będziesz czuć się komfortowo i nic nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Ponieważ efekty treningu z elektrostymulacją widoczne są po kilku sesjach, oferujemy specjalną promocję: darmowy trening próbny, jak również 2 kolejne treningi w cenie -50%. W cenę treningu wliczone jest wypożyczenie kostiumu do ćwiczeń oraz wsparcie trenera osobistego.

Promocja!

Tylko teraz wypróbuj i zapisz się na pierwszy trening EMS. Zobacz na czym polega, jak wygląda i przekonaj się o jego skuteczności a my dokładamy treningi!

Pierwszy trening próbny

tylko 40 zł!

Dysponujemy kostiumami w szerokiej gamie rozmiarów!

Od S do XXXXL

Przykładowy cennik planów treningowych (pełny na stronie głównej)

1 trening
SINGLE

120

4 treningi
MINI

440 zł / miesiąc

oszczędzasz 40 zł

6 treningów
SMART

650 zł / miesiąc

oszczędzasz 70 zł!

8 + 1 trening
OPTI

860 zł / miesiąc

oszczędzasz 220 zł!

8+8 treningów
TOWARZYSKI
(dla 2 osób)

1220 zł / miesiąc

Druga osoba - 60%!!!

Oszczędzacie 500 zł!

Rekomendacje

Pracuję jako księgowa i dużo siedzę. Nie zawsze mam czas i motywację do normalnych treningów. Byłam ciekawa tej metody, ale też sceptyczna. Trening EMS jest świetny dla ludzi takich jak ja: którzy nie mają czasu i oczekują szybkich efektów. Miałam już 10 treningów i jestem pod wrażeniem tego, w jaki sposób trener wszystko tłumaczy. Jest obecny cały czas przy treningu, ja nie muszę nic wiedzieć ani o nic się martwić

Alicja Smolińska

Przyszedłem do ElectroGym-Fit, bo czułem, że trochę się „zapuściłem”. Siedzący tryb życia nie sprzyja ani sylwetce, ani kondycji. Na razie miałem 4 treningi i przyznam, że naprawdę czuję się lepiej. Udało mi się trochę schudnąć i myślę, ze będę kontynuował treningi

Artur P.